Землевласникам, землекористувачам та орендарям земельних ділянок, розташованих в межах села Рожівка, Броварського району, Київської області

Дата: 14.01.2022 17:36

Виконавчий комітет Калинівської селищної ради Броварського району Київської області доводить до Вашого відома, що з 01.01.2022 вступила в дію нова нормативна грошова оцінка земель села Рожівка Калинівської селищної ради Броварського району Київської області, відповідно до якої базова вартість одного квадратного метра земель села Рожівка становить 151,93 грн.

Керуючись статтею 289 Податкового кодексу України, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру повідомила, що значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель і земельних ділянок за 2021 рік становить:

• для сільськогосподарських угідь (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги) – 1,0;
  • для земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення – 1,1.