Дата: 13.01.2022 10:38

ОГОЛОШЕННЯ

про результати конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної ради Броварського району

Київської області

Відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» від 27.12.2017 № 1094, рішення сесії Калинівської селищної ради «Про створення Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної ради Броварського району Київської області та затвердження Статуту підприємства» від 19.11.2021 № 913/15 (позач.)–VIІІ, рішення сесії Зазимської сільської ради Броварського району Київської області «Про входження до складу засновників Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної ради Броварського району Київської області» від 02.12.2021 № 2357-23-позачергової-VIІІ, рішення сесії Калинівської селищної ради «Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної ради Броварського району Київської області від 08.12.2021 № 962/16 (позач.)–VIІІ, 12 січня 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної ради Броварського району Київської області.

За результатами заслуховування конкурсної пропозиції і проведеної співбесіди конкурсною комісією з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної ради Броварського району Київської області визначено переможця конкурсу – КУДРЯВЦЕВУ Тетяну Володимирівну.

Протокол 1

Протокол 2

Відео конкурсної комісії Калинівської селищної ради, смт Калинівка Броварського району, 12.01.2022 р