Новорічні дива

Дата: 29.12.2021 15:54

День Святого Миколая – особливий для кожної дитини, адже кожне дитяче серце з надією очікує здійснення заповітної мрії.

Саме з 19 грудня розпочалися радісні новорічні та різдвяні свята для всіх дітлахів Калинівської громади. За ініціативи Калинівського селищного голови Вадима Булкота  та підтримки депутатського корпусу діти нашої громади отримали солодкі подарунки.

Комунальним закладом «Центр культури та дозвілля» була підготовлена музично-розважальна програма та ігри, які забезпечили дітям гарний настрій та позитивні емоції.

Дякуємо за участь в святкових заходах.

Дякуємо за подаруночки та незабутні враження.

Було цікаво, весело та смачно!