Дата: 15.12.2021 20:33

17.12.2021 року о 10:00 у приміщенні будівлі Калинівської селищної ради Броварського району Київської області, яка розташована за адресою: вул. Чернігівська, 20, смт Калинівка Броварського району Київської області відбудеться засідання постійної комісії Калинівської селищної ради Броварського району Київської області з питань земельних відносин, містобудування, архітектури, планування територій та охорони природи.

23.12.2021 року о 13:30 у приміщенні будівлі Калинівської селищної ради Броварського району Київської області, яка розташована за адресою: вул. Чернігівська, 20, смт Калинівка Броварського району Київської області відбудеться засідання постійної комісії Калинівської селищної ради Броварського району Київської області з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, підприємництва та сфери послуг.

23.12.2021 року о 14:00 у приміщенні актового залу будівлі Будинку культури Калинівської селищної ради Броварського району Київської області, який розташований за адресою: вул. Травнева, 10, смт Калинівка Броварського району Київської області відбудеться засідання постійної комісії Калинівської селищної ради Броварського району Київської області з питань освіти, культури, охорони здоров’я,  соціального захисту  населення, молоді та спорту.

20.12.2021 року о 16:00 у приміщенні актового залу будівлі Будинку культури Калинівської селищної ради Броварського району Київської області, який розташований за адресою: вул. Травнева, 10, смт Калинівка Броварського району Київської області відбудеться засідання постійної комісії Калинівської селищної ради Броварського району Київської з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та запобігання корупції..