ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дата: 01.10.2021 09:12

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!
У цей святковий день висловлюємо глибоку вдячність усім працівникам освіти за Ваше самовіддане покликання, творчу енергію і натхненну працю, за безмежну любов до своїх учнів, за особистий внесок у розвиток освітньої галузі Калинівської громади.
Ви присвятили своє життя благородній справі – навчанню та вихованню підростаючого покоління.
Наша щиросердна повага Вам, дорогі педагоги за невтомний творчий пошук і прагнення виховати яскраві особистості, справжніх патріотів України.
Своєю невтомною працею Ви допомагаєте дітям пізнавати світ, прищеплюєте їм найвищі моральні і духовні цінності.
Нехай над Вами, шановні працівники освіти, завжди сяє яскрава зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели у самостійне життя і, кому дали найнеобхідніше – знання.
Бажаємо Вам невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і добрих справах, життєдайної сили для нових звершень, державної підтримки, родинного затишку, щастя, здоров’я та благополуччя!

Калинівський селищний  голова Вадим Булкот

депутатський корпус та виконавчий комітет Калинівської селищної ради