Шановні мешканці с.Красилівка Калинівської територіальної громади !

Дата: 19.08.2021 18:13

КП «Керуюча компанія «Громадський сервіс» повідомляє Вас про те, що відповідно до рішення виконавчого комітету Калинівської селищної ради від 17.08.2021 року за №157 “Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами” із 1 вересня 2021 року вступає в дію тариф на вивезення сміття за 1 мешканця 25,33грн. з (ПДВ) в місяць для приватного сектору та 25,17грн. з (ПДВ) в місяць для мешканців житлового багатоквартирного будинку.

Просимо Вас заключити договір на вище зазначені послуги звернувшись за адресою: с.Красилівка (приміщення селищної ради). При собі мати копії документів (паспорт та ідент. код).

Додаткову інформацію можете отримати за тел. 096-663-35-36 з 8.00 до 17.00 з понеділка по пятницю.

Адміністрація   КП «КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ» ГРОМАДСЬКИЙ СЕРВІС

КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ