Шановні мешканці с.Рожівка Калинівської територіальної громади !

Дата: 19.08.2021 17:23

Рішенням виконавчого комітету Калинівської селищної ради від 18.08.2021 року  №158 «Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами» для Комунального підприємства «РОЖІВКА ДОБРОБУТ» встановлені тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами (збір та захоронення ПВ).

Згідно даного рішення з 03 вересня 2021 року  на території села Рожівка запроваджується платна «пакетована» форма збору побутових відходів від приватного сектору населення в спеціалізованих  поліетиленових пакетах зеленого кольору з логотипом КП «РОЖІВКА ДОБРОБУТ» за існуючим графіком (кожної суботи).

Вартість (послуги)  пакету об’ємом 120 л становить 20, 97 грн.  (у вартість послуги входить пакет, вивезення та захоронення побутових відходів).

Придбати спеціалізовані пакети для збору побутових відходів ви зможете:

- в Комунальному підприємстві за адресою с.Рожівка, вул.Слави, 17

- в магазині с.Рожівка вул.Соборна, 23-А.

Велике прохання потурбуватись про придбання пакетів завчасно, так як збір та вивезення побутових відходів з 03 вересня 2021 року  буде здійснюватись лише в спеціалізованих пакетах.

Додаткову інформацію по даному питанню можна отримати  в КП «РОЖІВКА ДОБРОБУТ» за телефоном 067 244 56 71.

КП «РОЖІВКА ДОБРОБУТ»