Інформація про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Дата: 13.08.2021 14:21

02.08.2021 року о 10-00 в приміщенні будинку культури Калинівської селищній ради за адресою смт Калинівка Броварський район Київська область, був проведений конкурс  з відбору суб’єктів оціночної діяльності   для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності на яких розташовані об'єкти нерухомого майна (будівлі, споруди), що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, а саме, на земельну ділянку площею 0,083 га, кадастровий номер 3221283201:02:009:0006, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка знаходиться в користуванні на умовах оренди в ФОП Прокопчук А.О., відповідно договору оренди земельної ділянки, укладеного між Калинівською селищною радою та ФОП Прокопчук Аллою Олексіївною,   розташованої за адресою:  селище міського типу Калинівка, Броварський район, Київська область, вулиця Чернігівська,  на якій розташований об'єкт нерухомого майна:  магазин з винним баром та кімната відпочинку «Пегас», що є власністю Прокопчук Алли Олексіївни.

Переможцем конкурсу визначено ТОВ „Інститут земельних реформ та раціонального землекористування” (м. Бровари).