ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ з відбору суб’єкта оціночної діяльності для визначення вартості нерухомого майна

Дата: 12.08.2021 14:58

Інформація Виконавчого комітету Калинівської селищної ради Броварського району Київської області

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

Найменування об’єкта оцінки:

Виробничий будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами загальною площею (кв.м) 5340,6.

Складові частини об’єкта:

- споруда вагової  330-ти тонними вагами загальною площею (кв.м) 135,5;

- овочесховище, 2  загальною площею (кв.м) 2612,5;

- овочесховище, 3 загальною площею (кв.м) 2592,6.

Місцезнаходження об’єкта оцінки:

07451, вул. Київська, 3-А, с. Красилівка, Броварський р-н, Київська обл.

Мета проведення незалежної оцінки:

Переоцінка основних фондів для цілей бухгалтерського обліку

Розмір земельної ділянки, усього: загальна площа ділянки 2,2980 га

Наявність об'єктів, що містять  державну таємницю: ні

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна): 01.01.2021

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для надання послуг з незалежної оцінки майна, що належить до комунальної власності Калинівської селищної територіальної громади (далі – Положення), затвердженого рішенням Калинівської селищної ради від 09 липня 2021 року № 608/10 – УІІІ, та з урахуванням умов цього оголошення.

Замовник послуг з оцінки Виконавчий комітет Калинівської селищної ради Броварського району Київської області

Платник послуг з оцінки Виконавчий комітет Калинівської селищної ради Броварського району Київської області

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки    5 000,00 (п'ять тисяч) грн.

До участі в конкурсі з метою надання послуг з оцінки майна можуть бути допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

Вимогами до учасників конкурсу передбачено наявність:

- складеної відповідно до цього Положення конкурсної документації, яку надано у визначений в інформації про проведення конкурсу строк;

- відповідної кваліфікації оцінювачів щодо об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними свідоцтвами (кваліфікаційними документами) оцінювача, виданими згідно із Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні»;

- переліку оцінювачів, які будуть залучені до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

- досвіду суб’єкта оціночної діяльності щодо виконання робіт з оцінки подібного майна;

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті до відділу організаційно-кадрового забезпечення, документообігу та роботи зі зверненнями громадян до 11.00  31 серпня 2021 року або шляхом  поштового відправлення на адресу: 07443, вул. Чернігівська, 20, смт Калинівка, Броварський р-н, Київська обл.  На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи-підприємця, який подає конкурсну документацію.

Конкурсна документація складається з:

- конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо його не було визначено в інформації про оголошення конкурсу. Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;

- документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна  та підписання звіту про оцінку майна (додаток 2 Положення);

- підтвердних документів (заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 3 Положення);

- інформація про претендента (додаток 4 Положення);

Телефон для довідок (067) 011-90-74 (контактна особа Тетяна Новікова)

Конкурс відбудеться у приміщенні  Калинівської селищної ради (07443, вул. Чернігівська, 20, смт Калинівка, Броварський р-н, Київська обл.)  06 вересня 2021 року об 11.00.