До уваги мешканців села Красилівка! Повідомляємо Вас про те, що на десятій сесії Калинівської селищної ради Броварського району Київської області, яка відбулася 09 липня 2021 року рішенням № 631 був затверджений Генеральний план населеного пункту сел

Дата: 16.07.2021 14:41

До уваги мешканців села Красилівка!

Повідомляємо Вас про те, що на десятій сесії Калинівської селищної ради Броварського району Київської області, яка відбулася 09 липня 2021 року рішенням № 631 був затверджений Генеральний план населеного пункту села Красилівка Калинівської селищної територіальної громади.

З матеріалами генерального плану можна ознайомитися на офіційному сайті селищної ради за посиланням: kalynivska-2-gromada.gov.ua, або в адміністративній будівлі, за адресою: вулиця Басова, 43, село Красилівка Броварського району Київської області (колишня будівля сільської ради).

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН низ

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН вер