ЩЕ ДВІ ГРОМАДИ КИЇВЩИНИ З’ЄДНАЮТЬ ЯКІСНОЮ ДОРОГОЮ ЗАВДЯКИ «ВЕЛИКОМУ БУДІВНИЦТВУ»

Дата: 06.07.2021 13:07

Фото без описуНа Київщині в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» триває капітальний ремонт ще одного автошляху. Після завершення робіт якісна дорога проходитиме між двома територіальними громадами і з’єднає Обухів з селами Мала Вільшанка та Сущани.

Про це сьогодні, 5 липня, повідомив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«У розвитку Київщини важливою передумовою є якісне дорожнє сполучення. Якщо люди не можуть з одного населеного пункту добратися в інший, то про який комфорт можна говорити? Саме тому в рамках «Великого будівництва» ми працюємо над тим, щоб покращувати інфраструктуру і між містами, і між селами. Наприклад, один із об’єктів, який зараз оновлюється в нашому регіоні, – це дорога Обухів-Мала Вільшанка-Сущани через села Ленди та Степок. Фактично ми «зшиваємо» зараз Обухівську та Кагарлицьку територіальні громади. І наступного року плануємо завершити всі роботи», – пояснив Василь Володін.

Дорога ремонтується за кошти субвенції з державного бюджету. Йдеться про загальну суму в 51,7 млн грн.

У цьому році підрядники вже встигли встановити бортовий камінь і розширити проїжджу частину. Загалом у рамках проєкту ще передбачається укладання основи з щебеново-піщаної суміші та цементу, а також влаштування верхнього шару асфальтного покриття.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА