ДЕ МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЯ З ПЕРЕЛІКОМ ОБ‘ЄКТІВ ПРИВАТИЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА КИЇВЩИНИ

Дата: 20.05.2021 15:30

Ознайомитися з переліком доступних для приватизації об’єктів, розташованих на території Київської області, можна на сайті Фонду державного майна України. Взяти участь в аукціонах може кожен охочий. Цю інформацію повідомив сьогодні заступник голови Київської ОДА Андрій Лісовик під час щотижневого онлайн брифінгу.

В рамках малої приватизації у Київській області вже виставлено на аукціон 5 об‘єктів. Всього буде проведено аукціони з продажу 24 об’єктів нерухомості, більшість з яких – нежитлові будівлі.

«Здебільшого на продаж виставляються окремі будівлі, автомобілі, є і цілі майнові комплекси та підприємства. Це державні активи, які сьогодні здебільшого не використовуються», – зазначив заступник голови.

Він пояснив, що основна мета їх приватизації – знайти нових власників, які зможуть дати їм нове життя: оновити, відкрити власний бізнес або ж просто ефективно використовувати.
Продаж об’єктів відбувається онлайн в системі «Прозоро.Продажі», що гарантує доступ до аукціонів для всіх охочих та виключає можливість маніпуляцій.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.