Надходження ПДФО та військового збору від платників Броварщини у січні-квітні 2021 року

Дата: 06.05.2021 14:10

Податок на доходи фізичних осіб посідає провідне місце у формуванні фінансових ресурсів місцевих бюджетів, адже від його обсягу значною мірою залежать фінансові можливості місцевих громад щодо виконання власних повноважень та створення умов для забезпечення життєво важливих потреб та законних інтересів населення.

З початку року,  платниками Броварського району  сплачено понад 741 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб,  в тому числі до місцевих бюджетів 523,5 млн. грн. та 218,1 млн. грн. до державного бюджету.  За відповідний період до державного бюджету також сплачено 43,6 млн.грн. військового збору.

За квітень місяць 2021 року платниками Броварського району перераховано податку на доходи фізичних осіб до державного бюджету 59,2 млн. грн. та 141,5 млн. грн. до місцевого бюджету.  За відповідний період до державного бюджету сплачено                            12  млн. грн. військового збору.

Броварський сектор організації роботи

організаційно - розпорядчого управління ГУ ДПС у Київській області