ДОРОГІ МЕШКАНЦІ КАЛИНІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 30.04.2021 10:28

З нагоди величного свята Воскресіння Христового, прийміть щирі вітання і побажання Божого благословення, здоров’я і добробуту!

Кожен з нас вважає це свято символом чистих помислів, здійснення життєвих надій та сподівань і чекає на нього з нетерпінням.

Нехай неповторні Великодні передзвони наповнять ваші серця вірою, надією, любов’ю! Нехай у день святої неділі торкнеться Вас Господня благодать. Нехай радість, милосердя огорнуть Ваші серця, а Господь допомагає Вам у всіх починаннях.

У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» Бажаю, щоб Ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З найкращими побажаннями,

Калинівський селищний голова                         ВАДИМ БУЛКОТ!