Надходження ПДФО та військового збору від платників Броварщини

Дата: 13.04.2021 13:52

Податок на доходи фізичних осіб посідає провідне місце у формуванні фінансових ресурсів місцевих бюджетів.

З початку року платниками Броварського району, сплачено понад 541 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб,  в тому числі до місцевих бюджетів 382 млн. грн.( що складає понад 65% загальних надходжень) та 159 млн. грн. до державного бюджету.          Крім того, за І квартал 2021 року платниками перераховано до державного бюджету           31,6 млн. грн. військового збору.

Складовою частиною даних надходжень є надходження за рахунок деклараційної кампанії 2021.

Нагадуємо що для громадян, які зобов’язані подати декларацію про майновий стан і доходи отримані протягом 2020 року та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність – останній день подання декларації спливає 30.04.2021.

В зв’язку з карантинними обмеженнями, пропонуємо громадянам надати перевагу в поданні декларації в онлайн - режимі використовуючи можливості сервісу  «Електронний кабінет». Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua.

Декларацію про майновий стан і доходи можна також надіслати поштою на адресу Броварської ДПІ(вул. Київська буд.286,  м. Бровари, 07400) з повідомленням про вручення та з описом вкладення.

Інформація про реквізити банківських рахунків для сплати податків відповідно до адміністративно-територіального устрою оприлюднена на офіційному вебпорталі ДПС у рубриці  «Бюджетні рахунки» (tax.gov.ua/byudjetni-rahunki).

Броварський сектор організації роботи

організаційно - розпорядчого управління ГУ ДПС у Київській області