Дата: 09.04.2021 15:23

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Калинівська селищна рада оголошує конкурс на залучення суб'єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки трьох земельних ділянок комунальної власності Калинівської селищної ради, на яких розміщені об’єкти нерухомого майна, що є власністю фізичних осіб, а саме:

- площею 0,8633 га, кадастровий номер 3221284401:01:056:0028, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, розташованої по вулиці Київська, 3-А в селі Красилівка Броварського району Київської області, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю Кіях Владислава Івановича;                                                                           - площею 0,07 га, кадастровий номер 3221283203:04:012:0061, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, розташованої по вулиці Центральна, 20 в селі Квітневе Броварського району Київської області,  на якій розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю Гавриш Валентини Михайлівни;                                                                                              - площею 0,0297 га кадастровий номер 3221284401:01:056:0027, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, розташованої по вулиці Київська, 3-А в селі Красилівка Броварського району Київської області, на якій розташований об’єкт нерухомого майна, що є власністю Путяти Віктора Андрійовича.

Конкурс відбудеться 22.04.2021  року о 10-00 за адресою:  вул. Травнева,      буд. 10, смт Калинівка, Броварський район, Київська область, в приміщенні селищного будинку культури Калинівської селищної ради.

Претенденти, що мають відповідну кваліфікацію підтверджену сертифікатом, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні до 19.04.2021  року, включно, подати до Калинівської селищної ради заяви на участь у конкурсі (на кожний об’єкт окремо) та конкурсні документації, а саме: копії установчих документів претендента; копію ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності, або інформаційна довідка з реєстру Держземагенції про реєстрацію в реєстрі СОД завірену організцією претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки; конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт, а також, термін виконання робіт з експертної оцінки земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

За довідками звертатися за тел. (067-360-82-12), контактна особа, Поштаренко Т. Л.